Dopolední nebo

odpolední kurz

 

Popis kurzu:

Místo konání kurzu:

Kurzy jsou realizovány v lyžařských areálech Dolní Morava a Přemyslov. Výuka probíhá primárně v dětském lyžařském parku s lanovým vlekem a pojízdným kobercem (Přemyslov). Po zvládnutí zastavení v pluhu a oblouku v pluhu pokračuje výuka na veřejných sjezdovkách.

Bezpečnost:

  • Rozdělení dětí do skupin dle dovedností a věku přímo na místě. Malé skupiny, začátečníci max. 5 děti na 1 instruktora.
  • Zapůjčení bezpečnostních vest a helem pro děti zdarma.
  • Dětský lyžařský park = nejbezpečnější a nejatraktivnější místo pro výuku dětí.

Další informace:

  • Doprava je zajištěna smluvním dopravcem organizátora.
  • Půjčení lyžařského vybavení (kvalitní seřízené lyže Atomic, Salmon + lyžařské boty) může být zapůjčeno přímo v místě konání kurzu za speciální cenu 70,-Kč/den. Platba probíhá předem společně s platbou za kurz.
  • Vlastní i půjčené lyže je možné uschovat v místě konání kurzu.
  • Pojištění nevyužité cestovní služby a zrušení cestovní služby (pro případ onemocnění dítěte), úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti a zavazadel.

ORIENTAČNÍ ČASOVÝ HARMONOGRAM:

Cena kurzu

od 2490,-Kč (MŠ) /

2590,- Kč (ZŠ)

Cena zahrnuje: 10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu do místa konání kurzu a zpět, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, teplý nápoj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží v místě konání kurzu, organizaci závodů, včetně drobných cen pro vítěze a diplomů pro všechny účastníky kurzu,pojištění.

Formulář přihlášky, prosím, vyplňte na www.lyzujemeseslunickem.cz nejpozději do 30.11.2022.

Úhradu ceny kurzu a půjčovného je možné, dle domluvy se školou, provést převodem na účet, nebo v hotovosti ve Vaší škole ve dnech předem sjednaných se školou, nejpozději však do 30.11.2022.