O NÁS

V nádherném prostředí Jeseníků a Orlických hor pořádáme, na základě mnohaletých zkušeností s výukou lyžování, kurzy Lyžujeme se Sluníčkem.

SUNSKI spol. s r.o. je společnost provozující pobočky největší sítě lyžařských a snowboardových škol a půjčoven v České Republice – SUN Ski & Board School. Všichni naši instruktoři a instruktorky jsou profesionálové s dlouholetou praxí vyškoleni Asociací profesionálních lyžařských škol, akreditovaným vzdělávacím centru Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy. Hlavní část naší klientely tvoří děti ve věku 3 – 6 let, tedy klientela, se kterou máme za skoro dvě desítky let činnosti obrovské zkušenosti.

Téměř 15 let spolupracujeme s mateřskými a základními školami v okolí středisek, v nichž se nacházejí pobočky naší lyžařské školy a organizujeme pro jejich žáky lyžařské výcviky. Především díky profesionálnímu přístupu našich instruktorů a spokojenosti s úrovní námi nabízených služeb se spolupráce se školami každým rokem rozrůstá a v uplynulé sezoně, i přes občasnou mrazivou nepřízeň počasí, prošlo našimi kurzy přes 700 spokojených dětí.